Відгуки
Natalia
23 листопада 2021
Ми з Наталією співпрацюємо вже 5-6 років. Я Наталку називаю " агенткою від справ спеціальних". Для цієї дівчини немає нічого неможливого. Всі мої побажання, питання, проблеми вирішуються, всі мої замовлення були реалізовані в найкоротші строки. Магазин Наталки - це клондайк для вишивальниці. Рекомендую всім
Світлана
16 листопада 2021
Велике вам дякую за сумлінну працю! В магазині завжди все є, чого тільки душа забажає. Всі ввічливість доброзичливі, професіональні. Ціни приємні, а подарунки шикарні! Дуже вас люблю, адже Ви - найкращі!!!Всі покупки нізащо не влезать, це лише поточні процеси
Анастасия
08 березня 2021
Спасибо Наташе за отличную работу!!! Хочется заказывать еще и еще))) Лучшая рукодельная фея)
Ірина
23 липня 2020
Хочу подякувати Наталі🌞 за роботу. Замовлення отримала вчасно, подарунком🎁 приємно здивована. Рекомендую цей магазин як місце з гарним асортиментом❤, доступними цінами💕 і чітким сервісом💞. Обов'язково купуватиму тут ще.
Татьяна
06 лютого 2020
Очень благодарна за исполнение моей мечты. Наташенька, спасибо большое за заказик все аккуратно и четко. Также отдельное спасибо за приятные подарочки. Надеюсь это мой первый, но не последний заказ. Магазин рекомендую! Успехов и процветания!
Вікторія
29 грудня 2019
Наборчик прибыл. Подарочек получен! С Натали как всегда приятно общаться,все уточнить, обсудить, сделать заказ и быстренько получить хочушку! Большое спасибо!💖
Яніна
11 листопада 2019
Дякую Наточці за прекрасний сервіс! Все було вчасно, акуратно і турботливо! Було також дуже приємно отримати подаруночок! Бажаю успіхів!
Лариса
16 жовтня 2019
Замовляла на сайтi.Все супер...Вчасно,швидко з подарунком!)
Получила масу задоволення,коли вiдкрила посилку!
Наталочко,щиро дякую Вам, за Вашу працю!
Валентина
30 вересня 2019
Замовила декiлька видiв канви. Швидко вiдповiла Натка, замовлення вiдправлено теж без затримок, ще й ниточки в подарунок! Дуже задоволена! Рекомендую!
Анна
18 вересня 2019
Заказываю у Наташеньки уже несколько лет наборы для вышивания, всегда очень довольна, Наташа исполняет все наши мечты и помогает найти такие наборы,каких нет в других магазинах. Всегда очень внимательна, пунктуальна. Очень порядочный человек. Искренне рекомендую. Особенно интересно быть в группе у Наташи. Всегда в курсе всех новинок и акций.