Про нас

Вітаю Вас!

Для мене, як і для Вас, рукоділля — це життя. Для того, щоб зробити наше рукодільне життя, наше хобі, захоплення більш доступним та різноманітним, був створений цей магазин.

Здійснюючи покупки, важливо весь шлях наших покупок з магазину до нас, рукодільниць, мати гарний настрій і отримувати їх в ті терміни, які заявлені магазином. Наш магазин намагається задовольнити всі Ваші побажання та досхочу нагодувати хом'яка.

Ручна робота цінувалася у всі часи, ми допоможемо створити Вам унікальну роботу. Творіть і радуйте оточуючих своїми шедеврами. Гарного настрою, спритної голочки, рівних хрестиків і слухняних бісеринок!

Натка

Інтернет-магазин "В гостях у Натки - рукоділки" на сьогоднішній день представляє такі категорії товару:

Вишивка хрестиком ― саме з цього розділу все почалось, тому він на разі найрізноманитніший!
Аксесуари ― в цьому розділі представлені будь які аксесуари необхідні для створення наших шедеврів, від голок до контейнерів для зберігання наших скарбів.
Набори для творчості ― набори для виготовлення іграшок, алмазна мозаїка, набори для малювання камінням, набори для створення прикрас, креативне рукоділля від Нової Слободи, малювання по номерах та інше.

Від провідних українських і европейских виробників (Dimensions, Mill Hill, Anchor, Мережка, Luca-S, ЛанСвіт, Дантель, Чарівна мить, ArtSolo та багато інших), які постійно розвиваються в своїй галузі і ми намагаємося не відставати, тому асортимент магазину постійно росте і поповнюється.

Якщо ви ще не профі - рукодільниця, а тільки вчитеся, ми вам допоможемо, розповімо, і підберемо все необхідне для обраного вами виду рукоділля. З нашою підтримкою ви швидко наздоженете своїх колег.

Також на нашому каналі ви зможете побачити обзори наборів, відшиви деяких наборів, готові картини і уроки вишивки нитками та гобеленом.

"Інтернет-магазин "В гостях у Натки - рукоділки" відправляє замовлення по всій території України (крім тимчасово окупованих територій).